“Для нас Євробачення – не конкурс», – Валентина Монетта та Джимі Вілсон (Сан-Марино)

Три роки тому Валентина Монетта вже підкорювала Євробачення своєю піснею "Maybe", а цьогоріч повернулася у складі дуету з Джимі Вілсоном. Представники Сан-Марино підготували для Європи танцювальну пісню "Spirit of the Night". Ексклюзивно для Eurovision.ua дует розповів, які в них склалися стосунки з іншими учасниками, як їм сцена та трошки про плани на майбутнє.

– Яка була ваша перша репетиція? Чи все вдалося, що ви хотіли?

– Суперова! Так, звичайно, нам все вдалося, адже ми до неї дуже довго готувалися. Ми почувалися на сцені впевнено. Звук був чарівний, а сцена – маштабна. Все – круто!

– А взагалі ви у Києві вперше? Які враження?

– Так, вперше. Тому ще нічого роздивитися не встигли. От сьогодні плануємо вирішити організаційні питання, а вже завтра хочемо погуляти містом.

– Чи бачили номери інших конкурсантів? 

Хто для вас найбільший конкурент?

– Звичайно, бачили, коли ми разом їздили у промо-тури. Ми тоді встигли дуже добре познайомитися. Але вони нам зовсім не конкуренти. Вони нам колеги. Ми взагалі не дуже любимо називати Євробачення конкурсом, бо для нас це світ музики, талантів та незабутніх враженнь.

– Ви стали дуетом зовсім нещодавно, задля виступу на Євробаченні. Чи плануєте продовжити працювати разом після конкурсу?

– Так, хочемо записати ще кілька пісень в дуеті. А там побачимо…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.