MONATIK відкриє перший півфінал «Євробачення-2017»

Після червоної доріжки та урочистої церемонії відкриття усі шанувальники Євробачення та журналісти  чекають на грандіозні телевізійні шоу пісенного конкурсу.

За традицією перший півфінал 9 травня має відкривати минулорічний переможець, але цього року організатори підготували для глядачів багато сюрпризів, одним з яких став виступ найперспективнішого мультиартиста Монатіка, який працює в жанрах pop, new disco, indie pop, synthpop. 

Спеціально для відкриття  Євробачення-2017 співак виконає трек "Кружит" англійською мовою, щоб глядачі з усієї Європи змогли почути та зрозуміти унікаль ного українського артиста. 

 

Шоу, яке продемонструє MONATIK на дуже високому технічному  рівні, фірмові танцювальні постановки та хітові нотки пісні "Кружит" (в англ. версії – "Spinning") нікого не залишать байдужим  та змусять танцювати усіх глядачів МВЦ.

MONATIK за останні роки здійснив справжній прорив в українській музичній індустрії, саме тому організатори доручили йому таку урочисту місію – відкривати пісенний конкурс 

Євробачення-2017 у Києві.

MONATIK – мультиартист: співак, композитор, автор, музикант та саунд-продюсер. У листопаді 2015 року артист отримав нагороду "Прорив року" за версією музичної премії  M1 Music Awards. Також M1 Music Awards  визнали  MonatikChilibiSound найкращою  студією саундпродакшену у 2015 році. А у лютому  2016 співак отримав одразу дві статуетки Національної музичної премії  в YUNA: у категоріях "Найкращий відеокліп" до пісні "Кружит" та "Найкращий альбом 2016" – за диск "Звучит". Дебютний відео кліп "Виыходной" був представлений у конкурсній програмі Berlin Music Video Awards 2017.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 транслюватимуться у прямому ефірі 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Кожному з ефірів передує по дві репетиції, на які також можна придбати квитки. Головною ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.