MONATIK відкриє перший півфінал «Євробачення-2017»

Після червоної доріжки та урочистої церемонії відкриття усі шанувальники Євробачення та журналісти  чекають на грандіозні телевізійні шоу пісенного конкурсу.

За традицією перший півфінал 9 травня має відкривати минулорічний переможець, але цього року організатори підготували для глядачів багато сюрпризів, одним з яких став виступ найперспективнішого мультиартиста Монатіка, який працює в жанрах pop, new disco, indie pop, synthpop. 

Спеціально для відкриття  Євробачення-2017 співак виконає трек "Кружит" англійською мовою, щоб глядачі з усієї Європи змогли почути та зрозуміти унікаль ного українського артиста. 

 

4ef7220af98c8900dcbfaf8333341b19

Шоу, яке продемонструє MONATIK на дуже високому технічному  рівні, фірмові танцювальні постановки та хітові нотки пісні "Кружит" (в англ. версії – "Spinning") нікого не залишать байдужим  та змусять танцювати усіх глядачів МВЦ.

MONATIK за останні роки здійснив справжній прорив в українській музичній індустрії, саме тому організатори доручили йому таку урочисту місію – відкривати пісенний конкурс 

Євробачення-2017 у Києві.

MONATIK – мультиартист: співак, композитор, автор, музикант та саунд-продюсер. У листопаді 2015 року артист отримав нагороду "Прорив року" за версією музичної премії  M1 Music Awards. Також M1 Music Awards  визнали  MonatikChilibiSound найкращою  студією саундпродакшену у 2015 році. А у лютому  2016 співак отримав одразу дві статуетки Національної музичної премії  в YUNA: у категоріях "Найкращий відеокліп" до пісні "Кружит" та "Найкращий альбом 2016" – за диск "Звучит". Дебютний відео кліп "Виыходной" був представлений у конкурсній програмі Berlin Music Video Awards 2017.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 транслюватимуться у прямому ефірі 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Кожному з ефірів передує по дві репетиції, на які також можна придбати квитки. Головною ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр.

cropped-ЛОГТИП.png

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.